HAKKIMIZDA

TARİHÇEMİZ

 

Şirketimiz 1995 Yılında kurulmuştur. Ticari faaliyetimiz  Zonguldak ili Alaplı ilçesi Aşağıdağköyü Merkez Mahallesinde 350 m2 lik bir alan üzerine kurulmuş olan orman ürünleri biçme, sınıflandırma atölyesinin işletilmesiyle  başlamıştır. Bu adresimizde ki faaliyetimiz 4 yıl boyunca devam etmiş ve gelişen müşteri fortföyü karşısında yetersiz kalmıştır.Gerek gelişen müşteri ağımızın ihtiyaçlarına cevap vermek gerekse bölgemiz Sanayisi  ile iç içe olabilmek adına 2002 yılında Kdz.Ereğli de daha önce faaliyette olan ama üretimini durdurmuş olan Orman Ürünleri İmalat ve biçme atölyesi kiralanarak faaliyetimiz Kdz.Ereğli de devam etmiştir.Şirket yönetimi uzun vadeli bir plan dahilinde bu kiralanan yerin de yeterli olmayacağı kanaatine vararak 2004 yılında Mollabey Yolu Üzeri 4 Km. de bir arsa alarak bu arsa üzerine Batı Karadeniz Bölgesinin en önemli Orman Envalleri Biçme, sınaflandırma ve üretim fabrikasının temelini atmış ve 2005 yılı itibariyle şirketimiz Ticari faaliyetini kendisine ait olan fabrikada  başlamış ve halen de devam etmektedir. Kurulan bu fabrika en son yeni teknolojise sahip olan makinalarla donatılmıştır. Ticari Faaliyetimizin başında bölgemiz insanının ihtiyacı olan inşaatlık ve doğramalık kereste üretimi ve satışı olan hedefimiz, yurt sathına yayılmış ve öncelikle bölgemizde vede ardından ülkemizde faaliyet gösteren tüm kuruluşlara da hizmet sunan bir şirket halne gelmek olarak  revize edilmiştir. Ürün yelpazemiz  genişletilerek  başta Meşe Ahşap Travers üretimi ve satışı olmak üzere, fırınlı kayın üretimi ve satışı  inşaatlık ve doğramalık kereste üretimi ve satışı, her türlü yakacak odun satışı, Ahşap palet ve ağır sanayi tipi palet üretim ve satışı, sanayi firmalarının kullandığı paletlik takoz üretim ve satışı ile kamaliye imalatı ve satışı olmuştur.

 

Amacımız müşterilerimize en kaliteli ürünleri en avantajlı koşullarla sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda dürüstlük unsurundan hiçbir zaman taviz vermeden çalışkan ,üretken ve güçlenen:  Bölgesine, müşterisine  ve personeline daima hizmet eden bir şirket olmaktır..

 

 

MİSYON VE VİZYONUMUZ

 

 

MİSYON:Özellikle yüksek teknoloji ve deneyimli insan kaynaklarımız sayesinde; ürünlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz ve sağladığımız güven, yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin vazgeçilmez tercihi olmak, çalışanlarımız, hissedarlarımız, müşterilerimiz ve çevremize için değer yaratan bir şirket olmak. 

 

 

VİZYON:Ulaşmak istediğimiz hedeflere kendi öz maddi-manevi değerlerimizi katarak yerel kaynaklar ve evrensel doğrular bileşkesinde çaba sarfetmek.